/Files/images/зображення_viber_2022-04-22_12-48-32-935.jpg

/Files/images/зображення_viber_2022-04-22_12-48-33-261.jpg

Зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти. Особливості 2023 року

Детально: лист Міністерства освіти і науки України від 16.04.2022 № 01/4202-22 "Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти" https://cutt.ly/QF7Q6wT

Шановні батьки!

Для зарахування дитини до 1-го класу КЗ "Лигівський ліцей", за яким закріплена територія обслуговування Лигівського, Аполлонівського, Володимирівського старостатів, одному з батьків дитини особисто з 4 квітня по 31 травня необхідно подати до закладу заяву та документи:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії, пред'являється оригінал);

- медична довідка №086-1/0 (довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду);

- копія ідентифікаційного номеру дитини (за наявності)

Про форми для профілактичних щеплень

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о). Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, один із батьків дитини має подати разом із заявою копію документа, що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу (паспорта або довідки про реєстрацію місця проживання)

Крім того заяву та документи з 1 березня по 31 травня можуть бути подані батьками, які не проживають на території обслуговування, для зарахування дітей на вільні місця.

Інформацію про спроможність закладу освіти та кількість учнів у кожному класі, та відповідно наявність вільних місць можна знайти в розділі "Публічна інформація".

Впродовж 1-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня.

Присутність дитини під час подання заяви не є обов'язковою.

Організація прийому дітей до 1-го класу

І. Прийом документів до 1-го класу01.04 -31.05
ІІ. Наказ про зарахування учнів до 1-го класу, список учнів, які претендують на зарахування на вільні місця01.06
ІІІ. Наказ про зарахування учнів до 1-го класудо 01.09

Графік прийому документів майбутніх першокласників: щодня з 8.00 до 15.00

Конституція України

Стаття 53.Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12.Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13.Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п.1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про повну загальну середню освіту"

Стаття 9. Забезпечення рівного доступу до здобуття повної загальної середньої освіти

Кiлькiсть переглядiв: 2122

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.