5 важливих порад, як підготуватися до ЗНО

ЗНО (ЗНО) – зовнішнє незалежне оцінювання, яке проходить у вигляді тестів.

Таке тестування обов'язково проходять випускники шкіл України, які бажають продовжити навчання у вищому навчальному закладі не може обійти стороною ЗНО. Діти посилено готуються до тестів весь випускний клас, а деякі починають ще раніше. П'ять порад допоможуть пройти цей життєвий етап без поразок.

Починайте готуватися заздалегідь

Для успішного складання тестів потрібно повторити пройдений матеріал за 5 по 11 клас. Згадати все за пару місяців до ЗНО нереально навіть для тих, хто навчався на «відмінно». Починати підготовку найкраще в 10 класі або хоча б на початку 11-го.

Важливо зосередитися на тих предметах, які стануть в нагоді в подальшому навчанні. Спершу потрібно обрати професію, переглянути, що потрібно зробити для вступу до навчального закладу.

Визначтеся з форматом підготовки

Багато школярів вважають, що впораються з підготовкою до ЗНО самостійно. Зазвичай це вимагає більше часу і сил, ніж робота з учителем. Не варто боятися вчителів, а навпаки потрібно підходити та просити допомогу, наші вчителі завжди підуть вам на зустріч.

Постійно вирішуйте тести

До проведення ЗНО потрібно вирішити якомога більше тестів. Так вийде «набити руку» і підвищити впевненість в собі. Не варто обходити увагою і минулорічні тести. Вони покажуть реальний рівень знань, вдасться пізнати свої помилки і те, що потрібно підучити.

Підпишіться на групи по підготовці до ЗНО

У спільнотах можна знайти фільми і відеоуроки з навчальним матеріалом і пізнавальними доповненнями. Більшість таких відео короткометражні та дозволяють легше запам'ятати інформацію. У групах періодично публікують і короткі тести: їх можна проходити онлайн. Правила, таблички, систематизований матеріал у вигляді міні-підказок - все це є в інтернеті

Знайдіть «суперника»

Добре мотивує підготовка наввипередки - найкраще «зубрити» разом з другом. У процесі повторення матеріалу можна задавати один одному питання, обговорювати незрозумілі моменти, знаходити істину в суперечках.

Головне - не панікуйте і не бійтеся. Адже паніка – це наш головний ворог. Досить докласти трохи зусиль - і все обов'язково вийде!

Кiлькiсть переглядiв: 394

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.