Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!

Вас вітає психологічна служба КЗ "Лигівський ліцей"

Психологічну службу представляє:

Практичний психолог та соціальний педагог – Шевченко Анжела Дмитрівна

/Files/images/spivpracja_sluzhbi.jpg


Графік роботи

Дні тижня Час роботи
Понеділок -п'ятниця07.30-16.30

Проблема над якою працюємо:

Організація профілактичної роботи з попередження відхиленої, девіантної та протиправної поведінки.

Основною метою діяльності психологічної служби ліцею є:

- психологічне забезпечення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу;

-надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

- захист психічного та психологічного здоров’я і соціального благополуччя всіх його учасників: вихованців, учнів, педагогічних працівників, батьків.

Для здійснення цієї мети психологічна служба закладу ставить перед собою такі завдання:

- У дошкільному підрозділі: психологічний супровід розвитку вихованців, створення умов для розвитку пізнавальних процесів, комунікативних здібностей, супровід процесу адаптації дітей до дошкільного закладу, формування психологічної готовності п’ятирічок до навчання у школі.

- У школі І ступеня (1-4 класи): створення умов для розвитку пізнавальної мотивації, пізнавальної активності та інтересів, формування вміння вчитися.

- У школі ІІ ступеня (5-9 класи): формування класного колективу, створення умов для самопізнання та саморозвитку підлітків, формування стресостійкості.

- У школі ІІІ ступеня (10-11 класи): розвиток соціальної компетентності (підвищення адаптаційних здібностей, свідоме професійне самовизначення учнів, профілактика стресів перед ЗНО та ін.)

- У роботі з обдарованими учнями: створення умов для подальшого розвитку здібностей та обдарувань учнів.

- У роботі з підлітками з порушеннями в поведінці: встановлення причин соціальних розладів, надання допомоги щодо їх усунення.

- У роботі з педагогічними працівниками: допомога педагогам в організації навчально-виховної роботи, психологічна підтримка вчителів.

- У роботі з батьками: надання допомоги при виникненні проблем у розвитку, навчанні, вихованні та соціальній адаптації дітей.

- Підвищення власної кваліфікації, методична робота: удосконалення професійних навичок у галузі психології та соціальної роботи.

-збереження та зміцнення психічного та соціального здоров’я, сприяння особистісному, інтелектуальному, фізичному і соціальному розвитку здобувачів освіти шляхом доповнення сучасних методів навчання та виховання ефективними психолого-педагогічними технологіями;

-сприяння забезпеченню психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

Кiлькiсть переглядiв: 928

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.