Інформація для батьків

/Files/images/chem-otlichaetsja-psiholog-ot-psihiatra.jpg

Психолог чи психіатр? Досить часто психолога плутають і порівнюють з психіатром. Але вони мають суттєві відмінності в роді діяльності.

Психіатр – лікар, що займається відхиленнями (порушеннями) в психічній сфері людини. Він може поставити діагноз, призначити, при необхідності, медикаментозне лікування, дати направлення в спеціалізований садок.

Психолог (дитячий, шкільний) – спеціаліст, який займається з дітьми та учнями, які не мають відхилень у психічній сфері. Він не ставить діагноз, а може зробити умовно-варіативний прогноз на майбутнє. При необхідності може запропонувати пройти консультацію у спеціалістів: психіатра, невролога, логопеда.

Соціальний педагог– це педагогічний працівник, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів школи та попередження впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини. У школі він є громадським інспектором з охорони дитинства.

/Files/images/2t-724x1024.png

Коли батькам потрібно звертатися до психолога?

  1. Якщо проблема не розв’язується тривалий час.
  2. Якщо Ви знаєте, як розв’язати проблему, але Вам все-таки потрібна допомога.
  3. Якщо Вас щось тривожить у дитячій поведінці, але Ви не можете зрозуміти причину.
  4. Якщо Вам здається, що малюк відстає в розвитку від своїх однолітків. Швидше за все, Вам це здається. Але краще розставити всі крапки над І, та не мучити дитину порівнянням з іншими дітьми.
  5. Якщо у Вас є сімейні проблеми, і це відбивається на дитині.

батькам

Діточки - це наші маленькі квіточки, як квіточку поливатимеш - так квіточка і квітнутиме! Тобто все, що ми діточкам розповідаємо та пояснюємо, який приклад подаємо - такі вони виростуть! Адже діти - це наше відображення! Перед тим, як почати щось змінювати в дитині.То почніть з себе, спочатку подумайте, можливо ви щось неправильно робите

1пс

Агресивна поведінка у дітей. Що робити?

В першу чергу "Соціальні мережі, телевізор і погані батьки"–це перше, що вам спадає на думку, якщо ви бачите підлітків, які б'ються на вулиці.

Про булінг у школі і агресію серед дітей старшого віку суспільство нарешті почало говорити, як про проблему. Адже булінг став страшною перепоною у навчанні. Ми знаємо, що наслідками булінгу можуть бути: нервові зриви, поганий апетит та настрій, суїцидальні нахили, напади раптової агресії, різкі зміни настрою, тощо.

3пс

Однак, що ви думаєте про малих дітей, які б'ються в магазині, садочку, кафе поряд з вашим столиком?

А якщо це б'ють вашу дитину?

Чи може ваш малюк садочкового віку систематично агресивно реагувати на все на світі?

У 2-3 роки дитина не встигає навчитися агресії від однолітків, то звідки у ще недавно такому невинному немовляті береться стільки агресії?

/Files/photogallery/завантаження (2).jpg

Що таке агресія і яких видів вона буває?

Потрібно звернути увагу на дітей, які б'ються, кусаються, "копаються", при цьому роблять це не задля розваги один раз на місяць, а систематично і зі злості.

Давайте розберемо поняття "агресія".

Агресія–це поведінка, коли організм бореться проти неприємностей, які на його думку, становлять для нього загрозу, можуть йому спричинити (або вже спричинили) біль.

Кiлькiсть переглядiв: 1033

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.